SÁDROVÝ OBKLAD INCANA

Sádrové obklady jsou oproti ostatním obkladovým kamenům velmi lehké, bude se vám s nimi velmi dobře manipulovat - opracování i lepení bude opravdová hračka. Výhodou sádrových obkladů je možnost lepení na plochy s nižší konstrukční nostností. Sádrový obklad je tvrzený a odlévaný ve velmi kvalitních formách, vzhled je tedy věrná imitace kamene. Sádrové obklady splňují stejné designérské nároky jako betonové obklady, ale jsou mnohem levnější. Pokud chcete ozvláštnit svůj interiér a nechcete udělat velkou investici, je pro vás sádrový obklad ten pravý. Díky skvělému poměru design/cena je ideální i pro velké developerské projekty.

Sádrové obklady do interiéru

Sádrové obklady jsou vhodné pouze do interiéru, protože nejsou mrazuvzdorné. V interiéru je používejte pouze do suchých místností bez velkých teplotních výkyvů, jako je obývací pokoj, ložnice, nebo předsíň a na méně rušná místa. Sádrové obklady nejsou vhodné do koupelen, jako obložení za kuchyňskou linku a kolem krbů (nejsou žáruvzdorné). Jsou povrchově barvené (průřez je bílý) a po impregnaci je lze omývat lehce navhlčeným hadříkem, lze je také přetřít barvou a získat tak jiný vzhled.

Vyberte si obklady dle použití

Fasádní obklady - obklady pro různé venkovní použití, které se vyrábějí z odolných, mrazuvzdorných materiálů.

Vnitřní obklady - interiérové obklady dodávají jedinečný styl vnitřním prostorám domů i bytů.

Obklady krbů - odolné a žáruvzdorné obklady - všechny obklady Incana (kromě sádrových) můžete také použít na krby.

Vyberte si obklady dle materiálu

Moderní obklady - obkladový kámen z betonu splňující

nepřísnější kritéria moderního designu.

Cihlové obklady - imitují tradiční cihly a lze je použít do

interiéru i exteriéru.

Kamenné obklady - betonové obklady věrohodně

napodobující přírodní kámen. 

Cena

644799
1644799
Sádrový roh Incana Nicea Natural
Sádrový roh Incana Nicea Natural
644 Kč

1balení: 0,88 bm. Sádrový roh Incana Nicea Natural je s pozoruhodnou přesností ideální do každého interiéru. Obklad zvyšuje vizuální design a neobvyklou strukturu interiéru. Obklad je vyrobený na bázi syntetické tvrzené sádry, která je určena pro vnitřní použití.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00131
[c] astra
Roh sádrového obkladu Incana Astra Bianco
654 Kč

1balení: 0,88bm. Sádrový roh Incana Astra Bianco na bázi syntetické tvrzené sádry je vhodný především pro použití v interiéru. Díky němu nebude váš interiér nikdy působit fádně nebo nudně. Obklad prosvětlí prostor a vytvoří jedinečný dojem jemné a zároveň elegantní moderny.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00119
Corsica
Roh sádrového obkladu Incana Corsica Dolce
659 Kč

1balení: 0,88bm. Sádrový roh Incana Corsica Dolce je s pozoruhodnou přesností ideální do každého interiéru. Obklad zvyšuje vizuální design a neobvyklou strukturu interiéru. Obklad je vyrobený na bázi syntetické tvrzené sádry, která je určena pro vnitřní použití.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00121
[d] como
Sádrový obklad Incana Como
669 Kč

1balení: 0,484m². Sádrový obklad Incana Como patří mezi povedené imitace kamene z materiálu na bázi syntetické tvrzené sádry. Hodí se především do interiéru jako doplněk k designu či obklad na celou stěnu. Chcete-li vytvořit zajímavý a nadčasový design interiéru či exteriéru za příznivé ceny, jsou obklady od značky Incana to pravé.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00124
Sádrový obklad Incana Nicea Natural
Sádrový obklad Incana Nicea Natural
684 Kč

1balení: 0,484m². Sádrový obklad Incana Nicea Natural je s pozoruhodnou přesností ideální do každého interiéru. Obklad zvyšuje vizuální design a neobvyklou strukturu interiéru. Obklad je vyrobený na bázi syntetické tvrzené sádry, která je určena pro vnitřní použití.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00062
[a] astra bianco 1
Sádrový obklad Incana Astra Bianco
699 Kč

1balení: 0,484m². Sádrový obklad Incana Astra Bianco na bázi syntetické tvrzené sádry je vhodný především pro použití v interiéru. Díky němu nebude váš interiér nikdy působit fádně nebo nudně. Obklad prosvětlí prostor a vytvoří jedinečný dojem jemné a zároveň elegantní moderny.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00122
Sádrový obklad Incana Corsica Dolce
Sádrový obklad Incana Corsica Dolce
699 Kč

1balení: 0,48m². Sádrový obklad Incana Corsica Dolce je s pozoruhodnou přesností ideální do každého interiéru. Obklad zvyšuje vizuální design a neobvyklou strukturu interiéru. Obklad je vyrobený na bázi syntetické tvrzené sádry, která je určena pro vnitřní použití.

Skladem v Jičíně  (16,8 m2)
Kód: IN00061
mizar
Sádrový roh Incana Mizar Bianco
699 Kč

1balení: 0,88 bm. Sádrový roh Incana Mizar Bianco ve světlé bílé barvě krásně prosvětlí jakýkoliv interiér si zamanete. Ať už jste zastáncem naturálních interiérů, nebo si chcete vytvořit veskrze moderní design, tam všude se sádrové obklady výborně hodí. Zvolte kvalitní obklady od známé značky za příznivé ceny.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00129
[c]murro naroznik
Sádrový roh Incana Murro Panel Bianco
699 Kč

1balení: 0,88 bm. Sádrový roh Incana Murro Panel Bianco v čisté bílé barvě krásně imitují obkládanou cihlovou stěnu. Obklad je určený k použití do interiéru, kde jeho bílá barva zanechá pocit vzdušnosti a svěžesti. Chcete-li vytvořit jedinečný a zajímavý interiér či exteriér za rozumnou cenu, jsou obklady od značky Incana pro vás to pravé.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00130
[d] murro panel bianco
Sádrový obklad Incana Murro Panel Bianco
709 Kč

1balení: 0,484 m². Sádrový obklad Incana Murro Panel Bianco v čisté bílé barvě krásně imitují obkládanou cihlovou stěnu. Obklad je určený k použití do interiéru, kde jeho bílá barva zanechá pocit vzdušnosti a svěžesti. Chcete-li vytvořit jedinečný a zajímavý interiér či exteriér za rozumnou cenu, jsou obklady od značky Incana pro vás to pravé.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00075
Mattone płytka
Sádrový roh Incana Mattone Bianco
714 Kč

1balení: 1,12bm. Sádrový roh Incana Mattone Bianco v čisté bílé barvě nádherně imituje cihlami obkládanou zeď. Obklady jsou vyrobeny na bázi syntetické tvrzené sádry, která je určena pro vnitřní použití. Naleznou své uplatnění jako zajímavý doplněk rohů či jako obklad na celou stěnu. Díky své barvě se výborně kombinuje s jakýmkoliv designem.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00128
centra
Roh sádrového obkladu Incana Centra Bianco Ombre
724 Kč

1balení: 0,88 bm. Sádrový roh Incana Centra Bianco Ombre se řadí mezi povedené imitace kamene z materiálu na bázi syntetické tvrzené sádry. Tyto obklady mohou ozvláštnit jakoukoliv stěnu v interiéru a vytvoří tak jedinečný dojem doteku s přírodou třeba ve vašem obývacím pokoji. Pokud chcete mít kousek přírody i ve vašem interiéru, budete z obkladů Incana nadšeni.

na objednání do 14 dnů 
Kód: IN00120
Sádrový roh Incana Torro Bianco
Sádrový roh Incana Torro Bianco
749 Kč

1balení: 0,88 bm.Sádrový roh Incana Torro Bianco je s pozoruhodnou přesností ideální do každého interiéru. Obklad zvyšuje vizuální design a neobvyklou strukturu interiéru. Obklad je vyrobený na bázi syntetické tvrzené sádry, která je určena pro vnitřní použití.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00132
Mizar
Sádrový obklad Incana Mizar Bianco
754 Kč

1balení: 0,484 m². Sádrový obklad Incana Mizar Bianco ve světlé bílé barvě krásně prosvětlí jakýkoliv interiér si zamanete. Ať už jste zastáncem naturálních interiérů, nebo si chcete vytvořit veskrze moderní design, tam všude se sádrové obklady výborně hodí. Zvolte kvalitní obklady od známé značky za příznivé ceny.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00126
[a]Mattone
Sádrový obklad Incana Mattone Bianco
759 Kč

1balení: 0,484 m². Sádrový obklad Incana Mattone Bianco v čisté bílé barvě nádherně imituje cihlami obkládanou zeď. Obklady jsou vyrobeny na bázi syntetické tvrzené sádry, která je určena pro vnitřní použití. Naleznou své uplatnění jako zajímavý doplněk rohů či jako obklad na celou stěnu. Díky své barvě se výborně kombinuje s jakýmkoliv designem.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00125
Sádrový obklad Incana Centra Bianco Ombre
Sádrový obklad Incana Centra Bianco Ombre
774 Kč

1balení: 0,484m². Sádrový obklad Incana Centra Bianco Ombre se řadí mezi povedené imitace kamene z materiálu na bázi syntetické tvrzené sádry. Tyto obklady mohou ozvláštnit jakoukoliv stěnu v interiéru a vytvoří tak jedinečný dojem doteku s přírodou třeba ve vašem obývacím pokoji. Pokud chcete mít kousek přírody i ve vašem interiéru, budete z obkladů Incana nadšeni.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00123
Sádrový obklad Incana Torro Bianco
Sádrový obklad Incana Torro Bianco
799 Kč

1balení: 0,484m². Sádrový obklad Incana Torro Bianco je s pozoruhodnou přesností ideální do každého interiéru. Obklad zvyšuje vizuální design a neobvyklou strukturu interiéru. Obklad je vyrobený na bázi syntetické tvrzené sádry, která je určena pro vnitřní použití.

Na objednání do 14ti dnů  (0,48 m2)
Kód: IN00005
17 položek celkem