Incana, Strana 3

Webová stránka značky: Incana

INCANA - přední evropský výrobce obkladů z technického kamene nabízí širokou škálu kamenných obkladů a cihelných pásků na bázi vibrolisovaného, v plné tloušťce probarveného, odlehčeného betonu.

Cena

1891339
11891339
roh atlantic 2
Roh betonového obkladu Atlantic Grafit
1 199 Kč

1balení: 1,2 bm. Obklad Incana Atlantic Grafit je skvělým příkladem moderního obkladu s elegantně zvlněnými hranami, efekt dosažený jednoduchostí a přesností tvarů. Chcete-li vytvořit jedinečný a zajímavý interiér či exteriér za rozumnou cenu, jsou obklady od značky Incana pro vás to pravé.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00110
nexus
Roh betonového obkladu Nexus Industrial
1 199 Kč

1balení: 1 bm. Obklad Incana Nexus Industrial je skvělým příkladem moderního obkladu s elegantně zvlněnými hranami, efekt dosažený jednoduchostí a přesností tvarů. Chcete-li vytvořit jedinečný a zajímavý interiér či exteriér za rozumnou cenu, jsou obklady od značky Incana pro vás to pravé.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00114
phenomena
Roh betonového obkladu Phenomena Bianco
1 199 Kč

1balení: 1 bm. Betonový roh obkladu Phenomena Bianco se hodí do každého interiéru, kde její jemné, čistě bílé vlny vytváří neopakovatelnou moderní atmosféru. Dopřejte si i vy moderní design za příznivé ceny, který vám bude každý závidět.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00115
[c]moderno frost
Roh Incana Moderno Frost
1 199 Kč

1balení: 1,2 bm. Moderní obklad Incana Moderno Frost - obklad imitace kamene do interiéru i exteriéru. Díky své minimalistické struktuře při správném nasvícení vytváří neopakovatelnou harmonickou atmosféru. Chcete-li vytvořit jedinečný a zajímavý interiér či exteriér za rozumnou cenu, jsou obklady od značky Incana pro vás to pravé.

Skladem v Jičíně 
Kód: IN00081
atlantic grafit
Betonový obklad Atlantic Grafit
1 339 Kč

1balení: 0,45m². Obklad Incana Atlantic Grafit je skvělým příkladem moderního obkladu s elegantně zvlněnými hranami, efekt dosažený jednoduchostí a přesností tvarů. Chcete-li vytvořit jedinečný a zajímavý interiér či exteriér za rozumnou cenu, jsou obklady od značky Incana pro vás to pravé.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00089
[t]nexus indrustrial
Betonový obklad Nexus Industrial
1 339 Kč

1balení: 0,38m². Obklad Incana Nexus Industrial je skvělým příkladem moderního obkladu s elegantně zvlněnými hranami, efekt dosažený jednoduchostí a přesností tvarů. Chcete-li vytvořit jedinečný a zajímavý interiér či exteriér za rozumnou cenu, jsou obklady od značky Incana pro vás to pravé.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00094
[a1]phenomena bianco
Betonový obklad Phenomena Bianco
1 339 Kč

1balení: 0,38m². Betonový obklad Phenomena Bianco se hodí do každého interiéru, kde její jemné, čistě bílé vlny vytváří neopakovatelnou moderní atmosféru. Dopřejte si i vy moderní design za příznivé ceny.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00095
Moderní obklad Incana Moderno Frost
Moderní obklad Incana Moderno Frost
1 339 Kč

1balení: 0,45m². Moderní obklad Incana Moderno Frost - obklad imitace kamene do interiéru i exteriéru. Díky své minimalistické struktuře při správném nasvícení vytváří neopakovatelnou harmonickou atmosféru. Chcete-li vytvořit jedinečný a zajímavý interiér či exteriér za rozumnou cenu, jsou obklady od značky Incana pro vás to pravé.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00080
Moderní obklad Incana Quadro Arctic
Moderní obklad Incana Quadro Arctic
1 339 Kč

1balení: 0,5 m². Moderní obklad Incana Quadro Arctic- kubistické řešení pro moderní bydlení, jednoduchost ve tvaru i barvě. Keramzitový obklad pro interiérový a fasádní obklad s širokou škálou využití.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00073
Moderní obklad Incana Qubo Industrial
Moderní obklad Incana Qubo Industrial
1 339 Kč

1 balení= 0,37m2. Moderní obklad Incana Qubo Industrial. Industrial je kombinací přírodního povrchu s kompozicí hranatých tvarů kostek různě vnořených do plochy. Keramzitový obklad pro interiéry a fasádní obklad s širokou škálou využití. Chcete-li vytvořit jedinečný a zajímavý interiér či exteriér za rozumnou cenu, jsou obklady od značky Incana pro vás to pravé.

Na objednání do 14ti dnů 
Kód: IN00109
Nahoru
90 položek celkem

Stránka 3 z 3 - 90 položek celkem